Eşsiz Armoni Tasarımlarının Sahibi Asortie'ye Nasıl Gidilir?

Armoni Mobilya'nın eşsiz tasarımlarını, dünyanın en büyük mobilya çarşısı olan MASKO MOBİLYA KENTİ 4/B BLOK'ta bulunan ASORTİE showroomunda bulabilirsiniz.

ASORTİE VİP İLE ASORTİE'YE GELMEK ÇOK KOLAY.

Herşeyden önce, mağazamızı ziyaret etmek istediğinizde, bize önceden haber vermeniz durumunda sizi bulunduğunuz yerden alıp mağazamıza getiriyor ve sonra tekrar istediğiniz yere bırakıyoruz. Herşey sizin daha konforlu alışveriş yapabilmeniz için Asorti VİP tarafından sağlanıyor. Asortie VİP hizmetlerinden faydalanmak için +90 212 675 0446 nolu telefonu aramanız veya vip@asortie.com adresine mail göndermeniz yeterli olacaktır.

ASORTİE'YE KENDİ İMKANLARINIZLA GELMEK İÇİN;

1. İSTANBUL ANADOLU YAKASINDAN

İstanbul Anadolu yakasından Asortie Mobilya'ya iki ana güzergah üzerinden gelebilirsiniz. İki yakayı birbirine bağlayan Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi Köprülerini aşağıda belirtildiği gibi kullanarak Asortie Mobilya'ya gelebilir ve muhteşem tasarımlarımızla tanışabilirsiniz


A. Boğaziçi Köprüsü üzerinden
Boğaziçi Köprüsü üzerinden Avrupa yakasına geçtikten sonra ana güzergahlar üzerinden iki faklı yol seçeneğini kullanabilirsiniz.

1. Seçenek: Köprüden geçtikten sonra E-5 üzerinden hiç ayrılmadan Haliç Köprüsü'nü geçerek Topkapı'ya kadar ilerleyiniz. Topkapı bölgesine geldiğinizde Otogar-Edirne istikametine dönmeli ve hiç ayrılmadan devam etmelisiniz. Sırayla Kanal D binasını ve sonrasında İstoç'u göreceksiniz. İstoç'u geçtikten hemen sonra İkitelli Mahmutbey kavşağına geleceksiniz. İkitelli Mahmutbey kavşağına girmeden devam edin ve Atatürk Olimpiyat Parkı yönüne devam edin, tabeladan sağa saptığınızda yaklaşık bir kilometre sonra sağ tarafta Masko Mobilya Kenti 1. Kapısını göreceksiniz. Kapıdan içeri girer girmez sola dönün ve yaklaşık 300 metre daha devam edin. İşte karşınızda arayıpta bulamadığınız tasarımların dünyası Asortie!
 
 
2. Seçenek: Köprüden geçtikten sonra E-5 üzerinden hiç ayrılmadan Çobançeşme Atatürk Havalimanı kavşağına kadar ilerleyiniz. Havaalanı kavşağına geldiğinizde İkitelli – Edirne istikametine dönmelisiniz. Otoyoldan hiç ayrılmadan ikitelli kavşağına kadar ilerleyiniz. İkitelli kavşağına geldikten sonra Havalimanı tabelasını takip eden okları takip ederek Masko Mobilya Kenti 6. Kapısını göreceksiniz. Kapıdan içeri girer girmez sağa veya sola dönün ve yaklaşık 750 metre daha devam edin. Mobilyanın harika dünyası Asortie Mobilya karşınızda!
 
 
B. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Üzerinden
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerinden Avrupa yakasına geçtikten sonra TEM otoyolundan hiç ayrılmadan yaklaşık 22 kilometre devam edip, Tekstilkent ve İstoç'u geçtikten sonra İkitelli Mahmutbey gişelerinden 600 metre öncesine kadar gelin. Mahmutbey gişelerine gelmeden önceki son çıkış olan Atatürk Olimpiyat Parkı yönüne devam edin, tabeladan sağa saptığınızda yaklaşık bir kilometre sonra sağ tarafta Masko Mobilya Kenti 1. Kapısını göreceksiniz. Kapıdan içeri girer girmez sola dönün ve yaklaşık 300 metre daha devam edin. Mükemmel mobilyaları ile sizleri ağırlamaktan onur duyacak olan Asortie Mobilya karşınızda!
 

2. İSTANBUL AVRUPA YAKASINDAN

Avrupa yakasında bulunan bir yerleşim yerinden Versace Mobilya'ya gelmek isteyenler E-5 veya TEM otoyolunu kullanarak 2 farklı şekilde gelebilirler. A. E-5 Otoyolunu Kullanarak Mecidiyeköy, Okmeydanı veya Sütlüce gibi bağlantı yollarını kullanarak E-5 üzerinden hiç ayrılmadan Haliç Köprüsü'nü geçerek Topkapı'ya kadar ilerleyiniz. Topkapı bölgesine geldiğinizde Otogar-Edirne istikametine dönmeli ve hiç ayrılmadan devam etmelisiniz. Sırayla Kanal D binasını ve sonrasında İstoç'u göreceksiniz. İstoç'u geçtikten hemen sonra İkitelli Mahmutbey kavşağına geleceksiniz. İkitelli Mahmutbey kavşağına girmeden devam edin ve Atatürk Olimpiyat Parkı yönüne devam edin, tabeladan sağa saptığınızda yaklaşık bir kilometre sonra sağ tarafta Masko Mobilya Kenti 1. Kapısını göreceksiniz. Kapıdan içeri girer girmez sola dönün ve yaklaşık 300 metre daha devam edin. İşte Asortie Mobilya karşınızda!

Yenibosna, Çobançeşme istikametinden Versace Mobilya'ya gelmek için ise; aynen E-5 yolunu kullanan Anadolu yakası yolcuları gibi, Çobançeşme Atatürk Havalimanı kavşağına kadar ilerleyiniz. Havaalanı kavşağına geldiğinizde İkitelli – Edirne istikametine dönmelisiniz. Otoyoldan hiç ayrılmadan ikitelli kavşağına kadar ilerleyiniz. İkitelli kavşağına geldikten sonra Havalimanı tabelasını takip eden okları takip ederek Masko Mobilya Kenti 6. Kapısını göreceksiniz. Kapıdan içeri girer girmez sağa veya sola dönün ve yaklaşık 750 metre daha devam edin. İstediğiniz tasarımlara ev sahipliği yapan
Asortie Mobilya karşınızda!

B. TEM Yolunu Kullanarak

Kâğıthane, Alibeyköy, Gaziosmanpaşa, Otogar, Tekstilkent gibi bağlantı yollarından bağlandığınız TEM otoyolundan hiç ayrılmadan yaklaşık 22 kilometre devam edip, Tekstilkent ve İstoç'u geçtikten sonra İkitelli Mahmutbey gişelerinden 600 metre öncesine kadar gelin. Mahmutbey gişelerine gelmeden önceki son çıkış olan Atatürk Olimpiyat Parkı yönüne devam edin, tabeladan sağa saptığınızda yaklaşık bir kilometre sonra sağ tarafta Masko Mobilya Kenti 1. Kapısını göreceksiniz. Kapıdan içeri girer girmez sola dönün ve yaklaşık 300 metre daha devam edin. Misafir olmaktan keyif alacağınız Asortie karşınızda!

HAVAALANLARINDAN ASORTİE'YE NASIL GELİNİR?

1. Atatürk Havalimanından Nasıl Gelinir?

Ataürk Havalimanından çıktıktan sonra İkitelli – Edirne istikametini takip ederek otoyoldan hiç ayrılmadan ikitelli kavşağına kadar ilerleyiniz. İkitelli kavşağına geldikten sonra Havalimanı tabelasını takip eden okları takip ederek Masko Mobilya Kenti 6. Kapısını göreceksiniz. Kapıdan içeri girer girmez sağa veya sola dönün ve yaklaşık 750 metre daha devam edin. Asortie Mobilya karşınızda!

2. Sabiha Gökçen Havalimanından Nasıl Gelinir?

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan çevreyoluna bağlandıktan sonra Edirne istikametini takip ederek Fatih Sultan Mehmet Köprüsü veya Boğaziçi Köprüsü güzergâhlarını kullanarak Asortie'ye ulaşabilirsiniz. Bunun için yukarıda yazılı olan Boğaziçi Köprüsü üzerinden ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerinden tarif edilmiş güzergâhları kullanabilirsiniz.

ASORTİE'YE TOPLU ULAŞIM ARALARI İLE NASIL GELİNİR?
Masko Mobilya Kenti 4 B Blokta bulunan Asortie Mobilya'ya toplu ulaşım araçları ile gelmek isteyen misafirlerimizin İETT web sayfasından güncel seferlere bakmalarını tavsiye ederiz. Birçok yöntem olmakla birlikte birkaçını aşağıda yazdık.

Mecidiyeköy – Masko : 146 M
Yenikapı – Masko: 146 T
Küçükçekmece – Masko: 78 B veya 98H
Mecidiyeköy – Masko: Önce Metrobüs ile Yenibosna – Sonra 78B ile Masko
Taksim – Masko: Önce 61B ile Valide Sultan – Sonra 146 T ile Masko
Taksim – Masko: Önce 32T ile İskenderpaşa – Sonra 146 T ile Masko
Taksim – Masko: Önce 70KY ile Yenikapı – Sonra 146 T ile Masko
Taksim – Masko: Önce 73 ile Yenibosna Metro – Sonra 78B ile Masko

Masko Mobilya Kenti 4 B Blok No:11-13 Başakşehir - İstanbul adresinde bulunan mağazamız Asortie Mobilya'dır.