Armoni Mobilya Klasik Ve Lüks Mobilya

Antre Düzeninde Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Evlerinizin girişinde yer alan antrelerinizi düzenlerken yerleşime çok dikkat etmeli ve önemsemelisiniz.

 

Bu n bölümleri çok daha rahat ve kullanışlı bir yapıya kavuşturmak istiyorsanız mutlaka size avantaj sağlayacak olan tasarımlara yer vermelisiniz. Bu tasarımlarda özellikle fonksiyonel ve işlevsel özelliğe sahip olan portmanto ve ayakkabılıklar her yönüyle avantaj sağlayacaktır. Antrelerinizin çok daha gösterişli ve kullanışlı olmasını sağlayan bu tasarımlar ile yapacağınız dekorasyonlar çok daha çarpıcı ve göz kamaştırıcı olacaktır. Misafirlerinizin evinize girdiği anda itibaren hayran kalacağı bir antre dekorasyonu ile evlerinizi daha sıcak ve davetkar bir yaşam alanına çevirebilirsiniz.

 

Portmanto-ve-ayakkabılık-ve-vestiyer-modelleri-2016 (1)

Evinizin girişi olan bu noktalarda yapacağınız dekorasyona kapınızı sağlam ve dayanıklı olarak seçerek işe başlamalısınız.

 

Aynı zamanda seçeceğiniz kapının her yönüyle dekorunuza uygun özelliklerde olmasına dikkat etmelisiniz. Bu tasarımlarda çelik ya da ahşap olan modeller harikulade bir manzaranın ortaya çıkmasına öncülük etmektedir. Ayrıca bu tasarımlar yaşama alanlarınızın daha da güvenli bir hal almasını sağlamaktadır.

 

Ahşap olan bu tasarımlarda yaşam alanlarınızın dokusunu ve atmosferini her yönüyle bambaşka kılacaktır.

 

Mümkün olduğunca evlerinizde ahşap olan tasarımları kullanmaya gayret göstermelisiniz. Bu mobilyaların varlığı yaşam alanlarınızı çok ama çok değiştirecektir. Uzun yıllar boyunca dekorasyonlarınızda kalıcı bir ambiyans oluşturmak isterseniz mutlaka bu tasarımlara yer vermelisiniz.

 

Antrelerinizde yer vereceğiniz tasarımlarda farklı türden mobilyaları tercih ederek daha dinamik ve canlı bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsiniz.

 

Antrelerinizin görünümünü her açıdan değiştirmek ve kendine özgü bir yapıya kavuşturmak isterseniz mutlaka dekorunuzu vurgulayacak olan renklere ve stillere ağırlık vermelisiniz. Evinize adımınızı attığınız andan itibaren evinizi sevdirebilecek renkleri tercih ederek beklentilerinizin ötesinde bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

 

2016-Ayakkabılık-Modelleri

 

 

Örneğin; beyaz ve krem rengi duvar boyasına sahip olan duvarlarınız hem ferah hem de aydınlık bir dekorun ortaya çıkmasına öncülük edecektir. Antrenizi bütünüyle değiştirecek olan bu renkler ile yapacağınız dekorasyonlar çok daha zengin bir dekora kavuşacaktır. Daha canlı ve aktif bir antre dekoru elde edecekseniz mutlaka bu renkleri düşünmenizde fayda vardır.

 

Antrelerinizdeki aydınlatmalarda oldukça önemlidir.

 

Doğru aydınlatma kullanarak yaşam alanlarınızı olduğundan çok daha mükemmel boyutlara taşıyabilirsiniz. Antrelerinizde kullanacağınız aplikler ve avizeler antrelerinizin olduğundan çok daha göz alıcı görünmesine neden olacaktır.

 

Bu tasarımlar ile yaşam alanlarınız hiç olmadığı kadar farklı ve renkli bir hale dönüştürebileceksiniz. Aydınlatmada sarı ışık kullanımı antrelerinizin daha da dikkat çekici bir hal almasını sağlayacaktır. Ev dekorasyonlarınızda antrelerinizin çok daha efektif bir yere dönüşmesini istiyorsanız mutlaka aydınlatmalara önem vermelisiniz.

 

Antrelerde yer vereceğiniz bitkilerde antrenizi hem görsel açıdan hem de yer bakımından farklı bir yer haline getirecektir.

 

Antrelerinizde canlı bitki kullanarak antrelerinizin çok daha ferah ve iç açıcı bir dekora kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Bitkileri kullanarak yaşam alanlarınızı renklendirebilir ve çok daha zengin bir konuma taşıyabilirsiniz.

 

ayakkabilik-modelleri

 

 

Antrenizin zemininde tercih edeceğiniz karo taşları antrenizi olduğundan çok daha şık ve estetik bir yapıya kavuşturacaktır.

 

Gri, kahverengi ya da bej olarak tercih edeceğiniz bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızda her açıdan mükemmel bir dekor örneği ortaya çıkarabilirsiniz. Bu tasarımlar ile birlikte antrelerinizde sıcak ve misafirperver bir izlenim ortaya çıkarmanız mümkün olacaktır. Antrelerin zemini de duvarlar ve mobilyalar kadar dikkat edilmesi gereken unsurlardandır.