Armoni Mobilya Klasik Ve Lüks Mobilya

Bebek Odalarında Lake Farkı

Bizim için en değerli varlığımız olan bebeklerimiz için hijyenik, rahat, kullanışlı aynı zaman şık bir oda hazırlamak artık çok kolay.
Sağlığın ve zarafetin simgesi olan beyaz lake rengi ile tasarlanan mobilyalarla artık kafamız çok rahat. Bebeğimiz için huzurlu ve kaliteli ürünleri lake farkı ile yakalayabiliriz. Bebeğimiz ile hoşça vakit geçirmek, huzurlu uykuya dalması için hazırladığımız bu bebek odalarında lake farkı ile istediğmiz ortamı yaratabiliriz.

Bebeğimizin sağlığı için mobilya ürünlerinin sadece hijyenik olması yeterli değildir. Mobilya ürünlerini oldukça sağlam ve devrilmeyecek düzeyde yerleştirerek bebeğimizin güvenliği açısından önlemler alabiliriz. Bunun için mobilya ürünlerini, özellikle dolap ve komidinleri hareketsizleştirmek için duvarlara sabitlenmeli ve afacan bebeklerimiz için gerekli önemlleri almamız gerekmektedir.

Bebek odalarında lake farkı ile evinizde ki şıklığı bozmadan bebek odası hazırlayabilir, bebeiğinize gözlerini açtığı zaman huzurlu bir ortam tasarlayabilirsiniz. Herkesin tercih ettiği bu tarz 2014 ün trend ürünleri olmakla birlikte tercihte ön plandaki ürünlerdendir.

ğembe-bebek-odası-takımları

mdf-lake-bebek-odası

beyaz-lake-bebek-odası-takımları

lake-bebek-odası-takımları

bebek-odası-mobilyaları

bebek_odası_5

bebek_odası_3