Armoni Mobilya Klasik Ve Lüks Mobilya

Demet Akalın ‘ın Saray Yavrusu Evi

Ünlü şarkıcılardan Demet Akalın konu ev olduğunda pek de mütevazi olmayan bir tutum sergilememekte. Oturduğu tüm evlerin gerek lüks gerekse güvenlik açısından üst düzeyde olmasından hoşlanan ünlü isimin evi pek çok takipçisini kıskandıracak durumda.

Oldukça geniş bir yaşam alanına sahip olan Demet Akalın’ın evi gerek kişisel kullanımda gerekse toplu yaşam alanı bakımından sorun çıkarmayacak ölçüde. Modern mobilyalar ile döşenmiş salon renkli perdeleri ve yer döşemeleri arasındaki uyum ile de dikkat çekiyor. Klasik tarza da uyumu bilinen Akalın, bu eklentileri ise süsleme ve tablolar ile gerçekleştirmiş. Bu tarz bir kombin yaparak hali hazırda hem modern hem de klasik tarafını tatmin eden ünlü şarkıcının evi genel olarak karşılık bir tarzda düzenlenmiş.

demet-akalin-in-evi

Mutfağın kendisi için bir hayli önemli olduğunu belirten Demet Akalın bu yüzden bu kısma ekstra bir özen gösterildiğini belirtiyor. Gerek beyaz eşyalar gerekse de küçük ev aletleri arasında yok yok denebilecek bir donanıma sahip olan mutfak bu sayede şarkıcının hamaratlığını da ortaya çıkarıyor.

Evin en dikkat çeken özelliklerinden birisi ise Akalın’ın güvenlik konusunda gösterdiği hassaslık. Yatak odasına parmak izi taraması ile girilebilen şarkıcı sahip olduğu en değerli mücevher ve takıları da bu güvenli odada tuttuğunu belirtiyor. Geçmişte yaşadığı bazı olumsuz olayların neticesinde bu tarz ekstra güvenlik önlemleri alma yoluna gittiğini açıklarken bu şekilde içinin tamamı ile rahat biçimde uyuyabildiğini eklemeden geçemiyor.

Yatak odasında kullanılan abajur ve avize seçimi de birbiri ile orantılı halde bulunurken, kitap okuma alışkanlığı ile bilinen Akalın’ın yatmadan önce okumayı tercih ettiği kitaplar için ise ufak bir rafı bulunuyor. Standart çift kişilik bir yatağın tercih edildiği odada şatafatlı bir tasarım kullanılmamış durumda. Evin geneline bakıldığında en basit odanın yatak odası olarak görülmesi, şarkıcının özel anlarında süsten ve gösterişten uzak bir hayat yaşadığını betimler nitelikte.