Armoni Mobilya Klasik Ve Lüks Mobilya

Dünyanın En Büyük Mobilya Kenti MASKO Yeni Sezona Hazırlanıyor

İstanbul’da bulunan ve bünyesinde barındırdığı 778 mobilya mağazası ile müşterilerine hizmet veren dünyanın en büyük mobilya kenti MASKO yeni sezona hazırlanıyor. İstanbul’un sanayi ve ticaret merkezi olarak bilinen İkitelli Organize Sanayi bölgesinde bulunan ve ulaşımı oldukça kolay MASKO mobilya ihtiyacını karşılamak isteyen herkesin ilk adresi oluyor.

 

Yeni sezon için oldukça sıkı bir şekilde hazırlanan MASKO, müşterilerinin ulaşabilecekleri en kaliteli ve sağlam mobilyaları bulabilecekleri bir adres olarak hizmet veriyor. MASKO yeni sezonunda da çağdaş ve modern çizgilere, klasik ya da gösterişli tarzlara sahip mobilyaları tüketiciler ile buluşturmaya hazırlanıyor. Dünyanın en büyük mobilya kenti olan MASKO’da her zevke ve ihtiyaca uygun olan ürünü en uygun fiyatlar ile satın alabilme imkanı sunuyor müşterilerine.

 

Eviniz ya da ofisiniz için MASKO’da oldukça hoş tasarımlara sahip modern ya da klasik koltuk takımları, L koltuklar bulabilirsiniz. Hoş tasarımlarının yanı sıra oldukça rahat ve kullanışlı bir şekilde tasarlanan bu koltuklar aynı zamanda sağlam ve dayanıklı olmaları sayesinde uzun yıllar kullanılabilir.

İş yaşamının değişen koşulları nedeni ile ev ortamına taşınan iş yaşantısı sebebi ile oluşan home Office kavramı ile gelişen mobilya ihtiyaçlarınızı MASKO’da karşılayabilirsiniz. Bünyesinde barındırdığı firmalarda bulabileceğiniz home Office mobilyaları ile evinizde bir ofis ortamı oluşturabilir, çalışmalarınıza evinizin rahat ortamında da devam edebilirsiniz.

 

Salonunuz için ihtiyacınız olan TV ünitesi ve kitaplık gibi mobilyaları da dünyanın en büyük mobilya kentinden karşılayabilirsiniz. Birbirinden değişik renkleri ve tasarımları ile bu mobilyalar arasından kendinize en uygun olan mobilyayı seçebilirsiniz. Aynı zamanda yatak odanız için ihtiyacınız olan mobilyaları da MASKO’dan karşılayabilir, uygun fiyata satın alabilirsiniz.

 

MASKO, uygun fiyat ile kaliteli mobilya ihtiyacının karşılanabileceği bir mobilya kenti olarak yeni sezonunda yepyeni ve çağdaş tasarımları ile müşterileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Sizin de mobilya ihtiyacınız varsa ve evinizi hem uygun fiyata hem de zevkinize göre döşemek istiyorsanız MASKO’ya uğramadan seçim yapmamalısınız.