Armoni Mobilya Klasik Ve Lüks Mobilya

En Güzel Antre Fikirleri

Evlerinizin girişi oldukça önemlidir.Çünkü evlerinizi gösteren yerler arasında antreler yer almaktadır. Antrenizin girişinin güzel olması evinizin diğer bölümlerini de etkileyecektir. Misafirlerinizi ilk olarak karşılayacağınız yer olan antrelerinizin şık ve güzel olmasına özen göstermelisiniz. Antrelerinizde yapacağınız dekorasyon ile yaşam alanlarınızı daha farklı bir yer haline dönüştürebilirsiniz. Antrelerinizin şık olması evinize gelen misafirlerinizde çok güzel bir izlenimin oluşmasına etki edecektir. Antrelerinizde kullanacağınız çiçeklerle evlerinizin girişlerine ferahlık ekleyebilirsiniz. Çiçeklerin rolü oldukça önemlidir. Çiçekler ile antrelerinizi çok daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Antrenizin dekoruna uygun renklerde çiçekler seçerek antrelerinize canlılık katabilirsiniz.

 

Renk skalası itibariyle daha çok açık renkli tasarımları kullanarak çok daha renkli bir dekorun ortaya konulmasına neden olabilirsiniz. Antreleriniz için düşüneceğiniz konsol tasarımları ile de antrelerinizi daha fonksiyonel kılabilmeniz mümkün olacaktır. Antrelerinizde yer vereceğiniz bu aksesuarlarla antrelerinize işlevsel bir boyut kazandırabilirsiniz. Konsolun üzerinde yer vereceğiniz canlı çiçekler dekorunuzun çok daha alımlı ve dikkat çekici olmasına neden olacaktır. Aynı zamanda varaklı ayna kullanımı ile antrelerinizdeki görünüme derinlik ekleyebilirsiniz.

Gösterişli bir ev girişine sahip olmak mı istiyorsunuz ?

 

Antrenizde yer vereceğiniz görkemli ve kullanışlı dresuar modelleri, her açıdan antrelerinizin çok daha şık ve göz alıcı olmasına neden olacaktır. Özellikle simetrik olan tasarımları tercih ederek harikulade bir dekorasyonun ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Antrelerinizin duvarlarında açık renkli boya tercih ederek daha ferah ve iç açıcı bir atmosfer ortaya çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda antrelerinizde yer vereceğiniz dresuar ve konsol modelleri ile antrelerinizde fark yaratabilirsiniz.

Antrenizin zemininde ise daha çok koyu renkli karo taşlarını tercih ederek daha güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Gri ya da kahverengi karo taşları antrelerinizdeki kiri daha az gösterecektir. Bu nedenle duvarlarda açık renk, zeminde ise daha koyu tonları kullanmaya çalışmalısınız.

 

Antrelerinizin duvarlarında kullanacağınız apliklerde eşsiz bir ambiyansın oluşmasına neden olacaktır. Aplikler gibi avizelerde ışıl ışıl bir dekorasyonun ortaya çıkmasına neden olacaktır. Aydınlatma modellerinde aplik kullanarak çok daha canlı bir giriş dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

 

Antrelerinizi daha özenli ve renkli kılarak dinamik bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz.

 

Antrelerinizde yer vereceğiniz renkli ve ahşaptan yapılmış olan portmanto ve ayakkabılık modelleri ile capcanlı bir dekorasyon oluşturmanız mümkün olacaktır. Hem dekoratif hem de işlevsel olan bu mobilya ürünleri ile antrelerinizin çok daha etkin bir ambiyansa kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Antrenizden içeri girer girmez karşılaşacağınız canlı renkler ile kendinizi daha mutlu ve enerjik hissedeceksiniz.

 

İsterseniz klasik tarzı benimseyerek misafirlerinizi daha sıcak ve samimi bir şekilde karşılayabilirsiniz.

 

Klasik tasarımları antreleriniz için düşünerek çok daha davetkar bir dekorasyon çalışması yapabilirsiniz. Klasik olarak üretilen dresuar modellerini evlerinizin girişinde kullanarak hoş bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Klasik dresuar modellerindeki çekmecelerle evlerinizin girişini daha aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Geleneksel izler taşıyan bu tasarımlar zarif yapıları ile antrelerinizin çok daha mükemmel görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca antrelerinizde yer vereceğiniz klasik tablo modelleri ile de antrelerinize renk katabilirsiniz.

Portmanto ve ayakkabılık tasarımlarında sürgülü olan dolapları kullanarak antrelerinizi hareketlendirebilirsiniz.

Bu tasarımlarda yer alan geniş iç hacim ve bölmeler ile ayakkabılarınızı ve elbiselerinizi istediğiniz şekilde yerleştirebilecek ve düzenli bir şekilde tutulmasını sağlayabileceksiniz. Portmanto ve ayakkabılık modellerinde sürgülü tasarımların kolay açılıp kapatılabilmesi antrelerinizin daha da işlevsel bir boyuta taşınmasına neden olacaktır.

 

Ahşap olan ve son derece rahat kullanım sunan bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızın kalitesini arttırabileceksiniz. Özellikle bu tasarımlar hem fazla yer tutmamaları hem de sağladığı kolaylık ile antrelerinizde harikalar yaratmanızı sağlayacaktır.