Armoni Mobilya Klasik Ve Lüks Mobilya

Evlerinizi Renkli Hale Getirmenin Yolları

Yaşam alanlarınızda yapacağınız dekorasyon çalışmalarında özellikle renk konusu üzerinde durmanızda fayda vardır.

 

Canlı renklere sahip mobilyalar, aksesuarlar ya da tablolar ile evlerinizin görünümünü daha da güzel gösterebilirsiniz. Dekorasyonlarınızda yer vereceğiniz renklendirme çalışmaları ile yaşam alanlarınızı olduğundan çok daha farklı kılabilmeniz mümkün olacaktır. Yer vereceğiniz renklerde mümkün olduğunca açık renkleri kullanmaya özen göstermelisiniz. Koyu renklerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışmalısınız. Açık renklerle evlerinizi çok daha dikkat çekici ve göz alıcı bir yer haline getirebilirsiniz. Dekorasyonlarınızda kullanacağınız renklerin birbirine giden tarzda olmasına dikkat etmenizde fayda vardır.

 

Renklerin birbiri ile olan uyumu ve ahengi çok daha etkili sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

 

Yaşam alanlarınızda kullanacağınız renlerde daha seçici olmaya özen göstermelisiniz. Doğru renkleri kullanarak yapacağınız kombinasyonlar ve konseptler ile yaşam alanlarınıza değer katabilirsiniz. Evlerinizde harikulade bir görsellik oluşturarak yaşam alanlarınızı daha da güzel gösterebilirsiniz. Sadece evlerinizin duvarlarında değil mobilyalarında da kullanacağını renkler ile yaşam alanlarınıza derinlik ekleyebilirsiniz.

 

Koltuk takımlarınız üzerinde yer vereceğiniz renkli yastık ve minderler ile dekorlarınızı çok daha güzel gösterebilirsiniz.

 

Açık renkli koltuk takımları üzerinde düşüneceğiniz koyu renkli kırlentler ve minik yastık tasarımları ile salonlarınızı olduğundan çok daha sevimli ve güzel gösterebilirsiniz. Yastık ve minder sayısını dekorunuzun bütünlüğüne göre azaltabilir ya da arttırabilirsiniz. İsterseniz belli bir renge daha fazla önem verebilirsiniz. Birçok desen ya da rengi barındıran yastık modelleri ile yaşam alanlarınızı farklılaştırabilirsiniz.

 

girne-koltuk-takimi-4

 

 

Renkli minderlerin yanı sıra çeşitli desenlerde perde modelleri kullanarak da yaşam alanlarınızın dekorunu değiştirebilirsiniz.

 

Perdelerin varlığı yaşam alanlarınızı her yönden değiştirecektir. Özellikle açık renkli perdelerin varlığı her açıdan dekorasyonlarınız için avantaj sağlayacaktır. Perde modellerini seçerken belirli bir kalitede ve özelliklerde olmasına dikkat etmelisiniz. Her açıdan dikkat çekici ve göz alıcı olan tasarımlara ağırlık vererek yaşam alanlarınızı çok daha farklı bir noktaya taşıyabilirsiniz. Perde renklerini belirlerken özellikle duvar ve mobilyalarınızın renkleri ile uyumu olanları seçmeye gayret etmelisiniz.

 

Yaşam alanlarınızın dekorasyonunda canlı çiçekleri kullanarak ortaya daha etkili bir dekorasyon modeli çıkarabilirsiniz.

 

Canlı çiçeklerin varlığı yaşam alanlarınızı ahenginin değişmesine yardımcı olacaktır. Mutlaka yapacağınız dekorasyonlarda canlı çiçek kullanımına izin vermelisiniz. Canlı çiçekler yaşam alanlarınızın havasını tümüyle değiştirecektir. Yaşam alanlarınıza huzur ve ferahlık getirecek olan canlı çiçekler ile yaşam alanlarınızın dekorunu yenileyebileceksiniz.

 

duvar-kağıtları-ile-evinize-renk-gelecek_______

 

 

Duvar kağıtları ve duvar süsleri kullanarak yaşam alanlarınızı zenginleştirebilirsiniz.

 

Duvar kağıtları ile yaşam alanlarınızı çok daha renkli hale getirebilirsiniz. Duvar kağıtlarının yaşam alanlarınızda kullanarak çok daha dekoratif bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsiniz. Renkli ve canlı bir yaşam alanı oluşturmak istiyorsanız mutlaka duvar kağıtlarına yer vermelisiniz. Duvar kağıtları ile yaşam alanlarınızın dekorlarını daha canlı tutabilirsiniz. Son derece güzel ve renkli olan duvar kağıtları ile yaşama alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Duvar kağıtlarında mümkün olduğunca renkli olan duvar kağıtlarına yer vererek yaşam alanlarınızı çok daha etkili bir dekora kavuşturabilirsiniz.

 

Doğru aydınlatma modellerine yer vermelisiniz.

 

Salonlarınızın aydınlatılmasında şık ve renkli ışıklar kullanarak çok daha görkemli bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Salonlarınızda kullanacağınız avize modelleri ile salonlarınızda fark yaratabilirsiniz. Işıl ışıl bir görünümü yaşam alanlarınıza taşımak istiyorsanız mutlaka avize modellerini kullanmalısınız.

 

sehpa-modelleri

 

Aksesuarların rolü de oldukça önemlidir.

Yaşam alanlarınızda yer vereceğiniz sehpalar ile de dinamizmi evlerinizin içine getirebilirsiniz. Yaşam alanlarınıza doğru şekilde konumlandıracağınız sehpa modelleri ile çok daha müthiş dekorasyonlar ortaya koyabilirsiniz. Her açıdan kullanışlı ve hareketli bir dekorasyon ortaya koymak istiyorsanız, mutlaka sehpa modellerine yer vermelisiniz. Bu tasarımlar ile yaşam alanlarınıza değer katabilirsiniz. Aksesuar modelleri ile yaşam alanlarınız daha da değerli bir hale getirebilirsiniz.