Armoni Mobilya Klasik Ve Lüks Mobilya

Farklı Tarzlardaki Koltuk Modelleri

Değişik tarzdaki koltuk modelleri ile yaşam alanlarınızı çok daha etkili ve kullanışlı bir dekorla tanıştırabilirsiniz.

Son derece dekoratif ve inovatif olan bu tasarımlar ile yaşam alanlarınıza yeni bir hayat verebilirsiniz. Kumaşları, renkleri, stilleri ve duruşları ile yaşam alanlarınızı tamamıyla değiştiren bu koltuk modelleri ile bambaşka bir atmosfer elde edebilirsiniz. Salonunuzda kullanacağınız koltuk takımlarında ilk önce seçeceğiniz koltuğu zevklerinize ya da tercihlerinize göre belirlemelisiniz. Daha sonra doğru noktaya konumlandırmaya çalışmalısınız. Salonunuzun duvarlarını, zeminini ve mobilyalarını göz önünde bulundurmanızda fazda vardır. Bu üçlü arasında belirli bir uyumu gözetmeye çalışmalısınız.

Konforlu Köşe koltukları ile köşenize kurulacaksınız.

Köşe koltuk takılarınızın varlığı yaşa alanlarınızı daha etkili ve aktif bir yapıya kavuşturacaktır. Özellikle son derece rahat ve konforlu olan bu koltuk takıları ile birlikte yapacağınız dekorasyonlarla yaşa alanlarınızı daha efektif bir şekilde kullanabilirsiniz. Köşe koltuk takımları sayesinde çok daha fazla alana sahip olabileceksiniz. Özellikle tek parça halinde olan bu tasarımlar az yer tutmaları ile de göz doldurmaktadırlar

Renkli koltuk modelleri ile salonlarınızı tanıyamayacaksınız.

Renkli koltuk takımları daha canlı ve dikkat çekici bir ambiyansın evlerinize gelmesini sağlayacaktır. Rengarenk desenlerle bezenmiş bu koltuk takımlarını salonlarınızda kullanarak muhteşem ötesinde dekorlara imza atabilirsiniz. İç açıcı açık renkli koltuk takıları ile koy renkli inik yastık modellerini kombinleyerek harikulade bir atmosferin evlerinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Koltuk takımlarında kullanılan renkli tasarımlarla salonlarınızda çok daha etkileyici bir ortam oluşturabilirsiniz

Koyu tonlara sahip olan klasik tasarımlarda varlıkları ile salonlarınızın havasını değiştireceklerdir. Geniş ve rahat oturma yüzeyleri ile diğer koltuk takılarından kolayca ayrılan bu koltuk takımları ile fark yaratabilirsiniz. Klasik koyu renkli tasarımlar yaşam alanlarınızın kalitesini arttıracaktır.

L tipi koltuk tasarımları ile salonlarınızı daha etkili kullanabilirsiniz.

L tipi koltuk takımları alanı tam olarak kullanabilmeniz için en ideal tasarımlardandır. Bu nedenle L tarzındaki köşe koltuk takıları ile ister geniş ister dar olan salonlarınızı daha efektif bir hale getirebilirsiniz. Göz kamaştırıcı güzellikleri ve göz alıcılıkları ile b koltuk takımları yaşa alanlarınızı daha aktif kullanmanızı sağlayacaktır. Açık renkli L tipi koltuk takıları ile salonlarınızı farklılaştırabilirsiniz.

Bembeyaz renkteki İtalyan koltuk takımları ile daha sade dekorlar elde edebilirsiniz.

Bembeyaz renkteki İtalyan koltuk takıları ile salonlarınızı hiç olmadığı kadar etkili bir dekorasyona kavuşturabilirsiniz. İtalyan tarzındaki bu koltuk modelleri ile yaşam alanlarınızı çok daha değerli kılabilirsiniz. İtalyan tarzındaki koltuk takıları ile yaşa alanlarınız çok daha gösterişsiz ve zarif bir görünüme kavuşacaktır. Sizlerde dekorlarınızı bu koltuk takılarını kullanarak daha güzel, farklı ve konforlu bir hale getirebilirsiniz.