Armoni Mobilya Klasik Ve Lüks Mobilya

Hande Yener’in Yeni Evi

Hande Yener, son yılların en sevilen ve en çok dinlenen sanatçılarındandır. Çok sayıda hayranı olan Hande Yener, ününü 2000’li yıllarda çıkardığı sen yoluna ben yoluma isimli albüm ile kazanmıştır. 2009 yılında değiştirdiği müzik tarzı ile de genç müzik severlere daha fazla hitap etmeye başlamış ve böylece daha fazla takip edilmeye başlamıştır. Hande Yener, attığı her adımla giyiminden saçlarına, aksesuarlarından kıyafetlerine, evinin dekorasyonuna kadar sevenleri tarafından takip edilmektedir.

 

Hande Yener bu güne kadar Etiler’de oturmayı tercih eden sanatçılar arasında yer almıştır. Sonra şehirden uzak Göktürk’te bir villaya taşınan Hande Yener, burada da fazla oturmadı ve son olarak Cihangir’e taşınanlar kervanına katıldı. Hande Yener’in yeni evi Cihangir’de bir apartman dairesidir. Hande Yener, muhteşem bir ev dekorasyonu yaparak evine harika bir hava vermeyi başarmıştır. Hande Yener’i n muhteşem evinde her şey son modaya uygun olarak döşenmiş. Stil sahibi bir tasarım yapmayı başaran yener, boğaz manzaralı evi görenleri kıskandıracak kadar zevkli döşenmiş.

 

Hande Yener’in yeni evi 3 oda ve 1 büyük salondan oluşmaktadır. Boğaz manzaralı olan dairenin aylık kirası da 6.000 TL’dir. Kendi zevkine göre seçimler yapan yener genel olarak spor mobilyalar kullanmayı tercih etmiş. Gittiği her ülkeden aldığı küçük akseuarlar ile de evini güzelleştirmeyi başaran Yener, aldığı ödülleri de dekorasyonunun bir parçası haline getirerek kullanmayı denemiş. Birçok bakımdan hoş ve şirin gözüken evi giyim ve saçında yaptığı radikal değişiklikler ile pek bağdaşmamaktadır. Büyük bir salonu olan evin diğer odaları da oldukça geniştir.

 

 

Mobilyaları günlük kullanımda oldukça rahat ettirecek mobilyalardan seçmeyi tercih eden sanatçı rahatlık ile şıklığı aynı potada eritmeyi başarmış. Ne kadar zevkli olduğunu evine yaptığı dekorasyon ile de kanıtlayan sanatçı, her yaptığı işi nasıl başardığını da böylece bir kez daha herkese kanıtlamayı başarmıştır.