Armoni Mobilya Klasik Ve Lüks Mobilya

Konforlu Oturma Grupları

Klasik dokunuşları ön planda tutarak tasarladığımız konforlu oturma guplarımız ile evlerinizdeki rahatlığı amaçlıyoruz. Oturma gruplarında rahatlığin son derece önemli olmasının yanı sıra Osmanlı motiflerinin yada el oymasının da kullanıldığı oturma grupları ile konfor ve şıklığı bir arada tasarlıyoruz. Konforlu bir mekana sahip olmanız için isteğiniz doğrultusunda köşe takımı ile dizayn edilen bir dekorasyona veya klasik koltuk takımının kullanıldığı konforlu oturma gruplarına sahip olabilirsiniz.

Konforlu oturma gruplarında modern ve klasik dokunuşlar ile salonlarınız için uyumlu bir tasarım üretiyoruz. Özellikle bu ürünlerimiz gösterişi ve konforu sevenlerin ilgi odağı oluyor. Ürünlerimizi üretirken leke tutmayan, ithal kumaşlar kullanmayı tercih ediyoruz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için oturma gruplarının üretim aşamasında birinci sınıf malzmelerin kullanılmasına dikkat ediyoruz.

Ayrıca, dilerseniz oturma gruplarına uygun tasarlanan sehpa modelleri ile muhteşem bir kombine elde ediliyor. Doğal ahşap kullanılarak üretilen ürünlerimizde ki el işçiliği ile memnuniyetinizi sağlamak uzun yıllar konforlu bir yaşam sürmenizi sağlamış oluyoruz.

girne-koltuk-takimi

marbella-koltuk-takimi-3

kapaletti-koltuk-takimi

lagos-koltuk-takimi-2