Armoni Mobilya Klasik Ve Lüks Mobilya

Makyajlarınız En Güzel Tasarımda Makyaj Masaları

Bayanlar için yatak odasının vazgeçilmezleri arasında yer alan makyaj masaları kullanım şekline göre farklılık gösterebilir. Her mobilyaya uygun hazırlanan modellerde şekil farklılıkları olduğu gibi aynı zamanda renk farklılıkları da olabilir.

Modern veya klasik tarzı sevenlerin yapacağı tercihler buna göre değişecektir. Özellikle ön kısmında otururken ayaklarınızın sığacağı bir boşluk olan modeller kullanım açısından daha kullanışlı olacaktır. Bu nedenle alım yapılırken önünde oturup makyaj yaparken kendinizi rahat hissedeceğiniz ve ürünlere kolayca ulaşabileceğiniz şekilde hazırlanmış olan modelleri düşünmeniz doğru olacaktır.

makyaj masası resimleri

el yapımı makyaj masaları

Kullanışlı Makyaj Masaları

Çoğunlukla yatak odasında kullanılan makyaj masası aynalı olarak tasarlanır. Çok sayıda çekmecesi ve dolabı bulunduğundan gerekli olan bütün ürünlerin rahatlıkla saklanabileceği kullanışlı bir üründür. Modelin şekline göre değişen bölümleri makyaj malzemelerini koyacak şekilde hazırlanır.

Duvara monte edilen aynalı makyaj masası özellikle yerden tasarruf etmek isteyenlerin tercih edebileceği tarzda bir seçenek olmaktadır. Masanın altına küçük puf oturaklar veya sandalye kullanılabilir. Oturarak makyaj yapmayı sevenlerin kullanım alanında olması gereken mobilyalar arasında geliyor.

Eski zamanda tuvalet aynası olarak da bilinen ve yeni evlenecek olan çiftler için alınan bu mobilyaların modern halini tercih edenler farklı çizgilerde hazırlanmış olan modelleri evlerinde kullanabilirler.

ahşap makyaj masaları

Kaliteli Makyaj Masaları

Kullanılan kaliteli malzemeler ve uygulanan boya sayesinde alacağınız makyaj masası modelleri ile uzun süreli kullanım imkanı elde edebilir ve uzun süre sorun yaşamadan aynı ürünü kullanabilirsiniz.

Yalnızca çekmeceli olan modeller özellikle dar alanlarda kullanım için uygun olurken daha fazla alana sahip olmak isteyenler masa ile birlikte bir bütün olarak tasarlanan dolap kısımlı modelleri de düşünerek bu şekilde eşyaları için kapalı alanlara da sahip olmayı amaçlayabilirler.

makyaj masası tasarımları