Armoni Mobilya Klasik Ve Lüks Mobilya

Moda Bir Yaşam Dekorasyonu

Yaşam alanlarınızda kullanacağınız mobilya ürünleri ve tasarımları ile bambaşka bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

 

Misafirlerinizi kıskandıracak tarzda bir ev dekorasyonu ortaya koyarak çok daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Özellikle fonksiyonel ve işlevsel olan tasarımlar her yönüyle çok daha fazla dikkat çekmeye ve göze çarpmaya başladı. Bu mobilya tasarımları ile yaşam alanlarınızı çok daha kolay şekillendirebilir ve kendi tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Pratik, fonksiyonel ve estetik bir dekorasyonun ortaya çıkmasının kullanacağınız mobilyalarla yapabilmeniz mümkün olacaktır. Özellikle beyaz renkli ve ahşap olan tasarımlar hem yaşam alanlarınızı daha aydınlık göstermekte hem de olduğundan çok daha şık bir hale getirmektedir.

 

koltuk-takımı-modelleri

 

Ahşap olan tasarımlarda ise sağlamlığı ve dayanıklılığı fazlasıyla hissedeceğiniz gibi gösterişi ise daha fazla hissedeceksiniz.

 

Son derece ferah bir salon oluşturmak için fonksiyonel ve işlevsel olan tasarımlara yer vermelisiniz.
Bu tasarımlar dar ve küçük olan yaşam alanlarınızın daha da geniş görünmesine neden olacaktır. koltuk takımı olarak düşüneceğiniz köşe koltuk takımları ve L tipi tasarımlar her yönüyle yaşam alanlarınızı daha da değerli bir noktaya taşıyacaktır. Bu tasarımlar yaşam alanlarınıza daha fazla ferahlık ve iç açıcılık kazandıracaktır. Bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızı çok daha çekici ve etkileyici kılabilirsiniz.

 

Özellikle yaşam alanlarınıza gün ışığını davet eden pencereler ile yapacağınız dekor çok daha alımlı ve ihtişamlı olacaktır.

 

Zemin olarak da parlak renkteki zeminler ile yaşam alanlarınızda sıcak ve davetkar bir görünüm elde edebilirsiniz. Stor perde modelleri de yaşam alanlarınıza her yönüyle katkı sağlayacaktır. Diğer perde modellerinin çok daha önünde yer alan bu tasarımlar ile yapacağınız dekorlar çok daha güzel ve alımlı bir hal alacaktır. Salonlarınızda yer vereceğiniz sade ama son derece şık koltuk takımları ile harikulade bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsiniz.

 

palermo-duvar-unitesi-1

 

 

Yatak odası takımlarında kullanacağınız tasarımlarda modern yerine klasiği tercih ederek ortaya çok daha etkili sonuçlar çıkarabilirsiniz.

 

Klasik tasarımlar vasıtasıyla yaşam alanlarınızı daha estetik ve ihtişamlı bir yapıya kavuşturabilirsiniz. Klasik tasarımların dekoratif ve şık görünümleri her açıdan size avantaj sağlayacaktır. Klasik yatak ve gardrop modelleri ile daha görkemli ve şaşalı bir dekorasyon yapmanız mümkündür. Kapaklı ve rahat açılıp kapanabilen bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızı hiç olmadığı kadar zengin bir boyuta taşıyabilirsiniz.

 

miami-yatak-odasi-4

 

 

Klasik varak ve oyma motifli yatak modelleri ile yapacağınız dekorasyonlar çok daha havalı bir yatak odası atmosferinin yatak odalarınıza gelmesini sağlayacaktır. Yatağınızın yatak odanızın boyutları ile uyumlu olması da yatak odası takımınızın çok daha güzel ve büyüleyici görünmesine neden olacaktır. Klasik yatak odası takımınızda gömme olan dolapları tercih etmeniz her yönüyle size avantaj sunacaktır.

 

Yatak odası gibi yemek odası da gerek ahşap tasarımları gerekse de estetik farklılıkları ile diğer tasarımları gölgede bırakacak kalitede ve niteliklerdedir.

 

Salonun bir cephesini bir boydan diğer boya kadar kaplayan bu tasarımlar ile televizyon ünitesi ve renkleri ve tasarımları ile göz kamaştırmaktadır. Özellikle beyaz ve siyah renklerde tasarlanan bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızın ahengini değiştirebilirsiniz.