Armoni Mobilya Klasik Ve Lüks Mobilya

Oturma Odasında Kullanılan Moda Kumaşlar

Oturma odanızın dekorlarında kullanılan koltuk takımlarının kumaş renkleri de dekorunuzun görünümünü etkileyecektir.

Birinci sınıf kumaş kullanılan koltuk takımlarının sunduğu rahatlık ile koltuklarınızda konforu en üst düzeyde yaşayabilirsiniz. Özellikle canlı renklerin koltuklarda kullanılmasıyla ortaya çok daha etkileyici ve büyüleyici bir dekorasyon çıkarabilirsiniz. Klasik koltuk takımları ile birlikte kullanılan toprak renklerinin kumaşların koltuklar üzerinde kullanılması daha etkileyici sonuçlar ortaya koyacaktır.

 

belinda-koltuk-takimi-3

 

Koltuk kumaşlarında daha ilgi çekici ve dikkat çekici renkleri kullanarak çok daha mükemmel bir dekor elde edebilirsiniz. Renk itibariyle de beyaz, sarı, gri, yeşil ve toprak renklerinin kullanımı dekorlarınızı çok daha etkileyici bir konuma taşıyacaktır. Kumaşların kalitesi her açıdan koltuğunuzun değerinin yükselmesine neden olacaktır.

 

Koltuk takımlarında kullanacağınız kumaşlarda daha yumuşak dokulara sahip olanları kullanarak ortaya çok daha güzel sonuçlar çıkarabilirsiniz.

Koltuk takımlarınızda kullanacağınız kumaşlarda daha kalın ve yumuşak yapıda olanları tercih ederek ortaya çok güzel manzaralar koyabilirsiniz. Farklı renkler kadar desenli kumaşlarda oturma odanızın görünümünün değişmesine etki edecektir. Son yıllarda koltukların rahatlığı ve konforu kadar üzerlerindeki kumaşlarının da belirli özelliklerde olmasına özen gösterilmektedir. Kapitoneli, kadife ya da chester tarzındaki kumaşlar hem görsel hem de estetik açıdan hoş bir tablonun ön plana çıkmasına neden olmaktadır.

Koltuklarınızı giydireceğiniz bu tasarımlar ile harikulade bir atmosfer yakalayabilirsiniz.

Koltuklarınızı seçerken mutlaka daha kaliteli ve konforlu yapıda olanları tercih etmelisiniz. Kumaş özelliklerini üzerinde hissedeceğiniz koltuk takımları ile yaşam alanlarınızda fark yaratabilirsiniz. Kumaşının sıcaklığı ve dokusu ile sizleri mest edecek olan bu koltuk takımları ile oturma odalarınızın daha zengin bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

 

girne-koltuk-takimi-4

Yapacağınız dekorun daha kaliteli ve ihtişamlı olmasını istiyorsanız kumaş ayrıntısına dikkat etmelisiniz.

 

Kaliteli kumaşlarda oturmanın zevkini daha üst düzeyde hissedebilirsiniz. Dekorasyonlarınızda fark yaratmanızı ve daha etkileyici bir dekora kavuşmanızı sağlayacak olan kaliteli kumaşlar ile bambaşka bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Oturma odanızda kullanacağınız koltuk takımlarındaki kumaşların sağlam ve dayanıklı olmasına ayrıca uzun yıllar kullanıma izin tanımasına dikkat etmelisiniz.

 

artemis-koltuk-takimi-2

 

Oturma odanızda kullanacağınız kumaşların kolay silinebilen ve temizlenebilen tarzda olmasına özen göstermelisiniz. Oturma odanızda yer vereceğiniz koltuk takımlarındaki kaliteli ve üstün nitelikli kumaş ile misafirlerinizi kıskandırabilirsiniz.

 

Kullanacağınız koltuklar üzerinde yer vereceğiniz geometrik şekiller ile bambaşka bir atmosfere sahip olabilirsiniz.

 

Her çeşit desenlerde üretilen bu koltuk takımlarında özellikle kare, dikdörtgen, üçgen ve sekizgen gibi modeller çok tercih edilmektedir. Göz alıcı renkleri ve şık çizgileri ile bu koltuk takımları yaşam alanlarınızı daha da değerli bir yapıya kavuşturacaktır.

 

nara-koltuk-takimi-4

 

 

Farklı renkleri ve desenleri bir araya getirerek ortaya çok daha güzel dekorasyonlar çıkarabilirsiniz. Tüm renklerin birbirine karışması ile oldukça hoş bir görünümü oturma odalarınıza getirebilirsiniz. Bu sayede daha hareketli ve canlı bir dekorasyonun oluşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Değişik dokulara sahip olan koltuk takımlarını da kullanarak dekorlarınıza derinlik ekleyebilirsiniz.

 

Kalıbın dışına çıkan ve alışılmadık bir görüntünün oluşmasına neden olacak olan bu tasarımlar ile dekorasyonlarınızı daha da güzel gösterebilirsiniz. Dokların dekor üzerindeki yoğunluğun hissederek yapacağınız dekorasyonlar ile oturma odalarınızı tanımakta zorluk çekeceksiniz. Dekoratif bir görünüm elde etmenizi sağlayacak olan bu tasarımlar ile oturma odalarınız hiç olmadığı kadar renkli hale gelecektir.

 

Son zamanlarda geniş desenli kumaşlar yerlerini hayvan figürlü tasarımlar almaktadır. Bu tasarımlar ile oturma odalarınız da kendinize özgü ve stil bir dekor ortaya koyabilirsiniz. Tamamen sizlerin zevklerini ve düşüncelerini yansıtacak olan bu dekorasyonla eşsiz bir görünüm elde edebileceksiniz.