Armoni Mobilya Klasik Ve Lüks Mobilya

Ünlülerin Evlerinden Dekorasyon Örnekleri

Ünlüler evlerinin de yaşamları gibi gösterişli olmasını isterler. Bu da en iyi saray tipi mobilyalarla gerçekleştirilebilmektedir. Saray tipi mobilyaların varaklı ve işlemeli desenleri ünlülerin evlerini bu yıl oldukça fazla süsleyecek.

2017 ünlü ev dekoru

Özellikle eskitilmiş mobilyalarla evlerine ayrı bir hava katmayı amaçlayan ünlüler bunu oldukça güzel bir şekilde başaracak. Bazı ünlülerin yatak odalarında da saray tipi mobilyalar kullandığını söyleyebiliriz. Ancak genel olarak ünlüler bu tip mobilyaları misafirlerini ağırladıkları salonlarda kullanarak gelen misafirlerine gösterişli bir ortam yaratmayı hedeflemektedir.

ünlülerin dekorasyon tipleri

Etnik Dekorasyon Yaygınlaşıyor

Ünlüler gerek gezi amaçlı gerekse iş nedeniyle yurt dışı seyahatlerine çıkmaktadır. Bu da ünlülerin yurt dışındaki tasarım ve dekorasyon modasıyla ilgili detaylı bilgilenmelerini sağlamaktadır. Birçok ünlü de yurt dışı seyahatlerinde edindiği bu bilgileri kendi evlerinde uygulamaktadır. Yurt dışında beğendikleri mobilyaları, etnik aksesuar ve objeleri kendi evlerinde kullanarak tamamen orijinal ev tasarımları ortaya çıkarabiliyorlar. Son yıllarda birçok ünlü evini bu şekilde dekore etmeyi tercih etmiştir.

Bu akımın 2017 yılında daha da yaygınlaşacağı düşünülmektedir. Ünlülerde başlayan bu etnik dekorasyon modasının, ünlülerin hayranları vasıtasıyla diğer insanlarda da yavaş yavaş görülmeye başladığını söyleyebiliriz. Artık insanlar daha yöresel objelerle ve mobilyalarla evlerini dekore ederek,