Armoni Mobilya Klasik Ve Lüks Mobilya

Dekoratif Yılbaşı Süsleri

Yılbaşına yaklaştıkça bunu özel bir gün olarak addedenler programlarını yapmaya başlıyorlar. Kimileri dışarı çıkmayı tercih ederken kimileri ise evlerinde kutlamayı tercih ediyorlar. Böylece hem maddi açıdan tasarruf sağlanmış oluyor, hem de ev ortamında daha samimi ve daha eğlenceli bir gece geçirilmiş oluyor. Ev için bir hazırlık içinde iseniz öncelikli olarak dekorasyonu netleştirmeniz gerekiyor. Ne de olsa yılbaşı dekorasyonu önemlidir.

Yılbaşı Çam Ağacı ve Süsleri

Yılbaşı dekorasyonunda temel iki öğe var. Bunlardan ilki şüphesiz kırmızı. Yılbaşı yaklaştıkça her yerde kırmızıları görmeye başlıyoruz. Yılbaşı kutlamasının yapılacağı mekan için de bu durum değişmiyor. Temanız kesinlikle kırmızı üzerine kurulmuş olmalı. Bunu aksesuarlar ile sağlayabilirsiniz. Mekan süslemesi yaparken tercihinizi kırmızı aksesuarlardan yana kullanmalısınız. Bir diğer nokta ise yılbaşı masası. Masanızı da kırmızı peçeteler, kırmızı bir konsept üzerine kurun. Bu sayede yılbaşı ruhunu daha iyi yansıtmış olacaksınız.

Yılbaşı dekorasyonunda misafirlerinize klasik aksesuarlardan dağıtmayı düşünüyorsanız bu aksesuarlarda da kırmızıya ağırlık verin. Normal şartlarda uzak durmaya çalıştığınız abartılar yılbaşı gecesinde uygun olabilir. İkinci öğeye gelecek olursak o da tabii ki çam ağacı. Bir evde yılbaşının kutlandığını o evdeki süslü çam ağacından anlayabiliyoruz. Çam ağacı kullanmak istiyorsanız kesinlikle canlı ağaçları tercih etmemelisiniz. Bu duruma hassasiyet gösterin ve plastik ağaçları tercih edin. Plastik çam ağaçları da artık gerçek görüntüsüne çok yakın olacak şekilde üretiliyor ve birçok yerde uygun fiyatlara satın alınabiliyor.

Parke Nasıl Yapılır?

Parke, yer döşemelerinde kullanılan bir kaplama türüdür ve evdeki en görünen yerde yani yerdedir.

marküteri parke bu konuda başarılı bir firma olup parke çeşitleriniz için arayabilirsiniz.

Yılbaşı Çam Ağacı Fiyatları

Plastik çam ağacınızı da satın aldıktan sonra sıra bunu süslemeye geldi. Klasik süsleri mi kullanmayı düşünüyorsunuz? Bu daha çok tercih edilse de siz farklılıktan yanaysanız buna yorum katabilir, daha ilginç sonuçlara ulaşabilirsiniz. Örnek olarak not kağıtlarını kullanabilirsiniz. Daha önceden hazırlayacağınız küçük not kağıtlarını iplere takın ve ağacın dallarından sallanacak şekilde ağaca bağlayın ya da yapıştırın. İlgi çekici, farklı bir yılbaşı dekorasyonu olacağı kadar misafirlerinizin ilgisini de çekeceksiniz.